طراحی سایت

طراحی یک سایت حرفه ای برای هر کسب و کاری لازم است. سایت اولین تاثیر را بر ذهن مشتری در مورد کسب و کار می گذارد. طراحی سایت می تواند به صورت طراحی از پایه و یا استفاده از قالب آماده سایت می باشد.
از جمله خدمات طراحی سایت رادی وب می توان به طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت پزشکی و … اشاره کرد.
در صورتیکه ارائه دهند خدمات باشید می توانید سایت شرکتی و یا اگر فروش آنلاین داشته باشید می توانید سایت فروشگاهی سفارش دهید. همچنین در صورت استفاده از قالب های آماده وب سایت، می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. قالب های آماده وب سایت که ما ارائه می دهیم، از پایه با استفاده از کدنویسی html و css طراحی شده اند. مزیتی که کدنویسی از پایه دارد از جمله سبکی سایت و سرعت سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد.
قالب هایی که به صورت آماده بدون کدنویسی طراحی می شوند از انواع پلاگین های سایت ساز استفاده می کنند که این پلاگین ها علاوه بر اینکه بسیار سنگین هستند و باعث کاهش سرعت سایت می شوند همچنین باگ هایی دارند که هم امنیت سایت را پایین می آورد و هم بعد ها در هنگام استفاده از سایت دچار بروز مشکلات دیگر مانند به روزرسانی های وردپرس و پلاگین ها می شوند.
امنیت و سرعت سایت همچنین برای سئو و بهینه سازی قالب سایت از اهمیت زیادی برخوردار هستند که همین موضوع به منظور رتبه گرفتن سایت حائز اهمیت است.سایت هایی که در طراحی وب سایت رادی وب ساخته می شوند به صورت کدنویسی هست وحتی در فروشگاه قالب نیز قالب ها کدنویسی و ایمن سازی شده و بهینه سازی شده هستند.
تمامی سایت هایی که ارائه می دهیم به صورت کاملا واکنشگرا می باشد و در تمامی صفحات نمایش از جمله موبایل و تبلت به خوبی دیده می شود.
کلیه سایت ها شامل یکسال پشتیبانی سایت است و بنابراین در صورت بروز هر مشکلی پاسخگو هستیم.
بعد از طراحی سایت می توان فرآیند سئو و بهینه سازی سایت را شروع کرد. برای آشنایی با روند سئو و بهینه سازی سایت می توانید بر روی لینک سئودر منوی صفحه کلیک فرمائید و توضیحات کامل را مشاهده کنید.
همچنین برای مشاهده تمامی قالب ها و قیمت های آنها می توانید در منوی سایت بر روی گزینه قالب سایت کلیک فرمائید.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت های فروشگاهی در صورتی که درگاه پرداخت سفارش داده شود هزینه درگاه پرداخت بر روی پیش فاکتور اعمال می شود. سایت ها قابل توسعه هستند به طور مثال می توان زبان اضافه بر روی آنها ایجاد کرد و یا هر نوع درخواست مشتری قابل انجام است. کلیه پلن ها شامل درج اطلاعات هم می شوند که پیشنهاد ما این است که درج اطلاعات را نیز داشته باشید تا سایت مرتب و تمیز تحویل داده شود البته اگر کارفرما نخواهد می توان هر کدام از امکانات را کم و یا زیاد کرد. درج اطلاعات وب سایت شامل درج 50 صفحه داخلی و مرتب سازی صفحه اصلی می باشد.
در سایت های فروشگاهی درج اطلاعات شامل درج 50 محصول است.

طراحی وبسایت شرکتی

سایت های شرکتی به منظور معرفی شرکت ها خدمات و اشخاص است.  درج اطلاعات وب سایت های شرکتی شامل درج 50 صفحه داخلی و صفحه اصلی است. درج اطلاعات مطایق نظر و سلیقه کارفرما و بهینه سازی شده انجام می شود. بهینه سازی شامل بهینه سازی تصاویر و کد های وب سایت به منظور افزایش سرعت وب سایت است.

گارانتی وب سایت

تمامی وب سایت ها شامل یک سال پشتیبانی هستند که شامل هر نوع خرابی و مشکل بر روی سایت است.

بهینه سازی وب سایت
تمام قالب ها با بوت استرپ ریسپانسیو هستند که برای موتور های جستجو بهینه سازی شده هستند. سرعت سایت قبل از اینکه به کارفرما تحویل داده شود چک می شود. آموزش به صورت آموزش کامل ویدئویی از پنل وردپرس و کار با پنل مدیریتی است. به دلیل سادگی کار با پنل پیشخوان وردپرس، از محبوبیت زیادی برخوردار است. تمامی وب سایت ها ایمن سازی شده هستند.
در صورتی که پس از تحویل سایت، کارفرما هر گونه تغییری در سورس قالب دهد سایت از گارانتی خارج می شود بنابراین دقت داشته باشید کار با پنل فقط به همان صورت که در آموزش می گوئیم مجاز است.

طراحی سایت

نحوه پرداخت

روش پرداخت به این صورت است که 50 درصد در ابتدا و 50 درصد در پایان پروژه قبل از آپلود بر روی دامنه اصلی انجام می شود سپس بر روی دامنه اصلی آپلود و ایمن سازی می شود. در پلن طراحی قالب از پایه و طراحی قالب اختصاصی و طراحی قالب ویژه انتخاب قالب با کارفرما است و اگر کارفرما قالب خاصی مد نظر نداشته باشد طراح سایت قالب هایی را با توجه به زمینه کاری شان به ایشان پیشنهاد می دهد. و پس از انتخاب قالب استارت پروژه می خورد.

پلن های طراحی سایت

در هر مرحله از طراحی سایت با کارفرما در ارتباط خواهیم بود و کارفرما نظرات خودشان را در حین انجام طراحی می توانند بگویند.

پلن طراحی قالب پایه، قالب مانند قالبی که کارفرما سفارش داده شده است طراحی شود.
پلن طراحی قالب به صورت اختصاصی، اگر کارفرما قالب اختصاصی خاصی و یا یک فایل psd درخواست داشته باشد طراحی به صورت احتصاصی مطابق سلیقه کارفرما انجام می شود.
پلن طراحی سایت ویژه کارفرما می تواند صفحه اصلی و صفحات داخلی را به صورت اختصاصی سفارش دهد.
پلن قالب های تولید شده، کارفرما می تواند از بین قالب های تولید شده فروشگاه قالب هر قالبی را که می خواهد سفارش دهد و این پلن سه روز کاری آماده می شود. در صورتی که کارفرما سورس قالب را بخواهد به ایشان داده می شود.

در اینجا ما 4 پلن قیمتی داریم البته این پلن ها برای سایت های شرکتی می باشد و اگر امکانات اختصاصی دیگر اضافه شود هزینه های آن بر روی فاکتور اعلام می شود.

قالب های تولید شده

1.5 میلیون تومان

خرید قالب به صورت ریسپانسیو
ریسپانسیو سازی
آموزش پنل
پشتیبانی یکساله
ایمن سازی سایت
بهینه سازی قالب
درج اطلاعات سایت

طراحی قالب پایه

4 میلیون تومان

طراحی قالب از پایه
ریسپانسیو سازی
آموزش پنل
پشتیبانی یکساله
ایمن سازی سایت
بهینه سازی قالب
درج اطلاعات سایت

طراحی قالب اختصاصی

7 میلیون تومان

طراحی وب سایت به صورت اختصاصی
ریسپانسیو سازی
آموزش پنل
پشتیبانی یکساله
ایمن سازی سایت
بهینه سازی قالب
درج اطلاعات سایت

طراحی قالب ویژه

9 میلیون تومان

طراحی اختصاصی صفحه اصلی
و صفحات داخلی
ریسپانسیو سازی
آموزش پنل
پشتیبانی یکساله
ایمن سازی سایت
بهینه سازی قالب
درج اطلاعات سایت