قالب سایت رایگان و ارزان

در سال های اخیر با توجه به گسترش اینترنت در تمامی ابعاد زندگی ما، کاربران و صاحبان مشاغل به سمت بازاریابی دیجیتال تمایل بیشتری پیدا کرده اند.

در این بین طراحی وب سایت یکی از مهمترین و تاثیرگذار ترین روش های بازاریابی آنلاین است. استفاده از قالب رایگان سایت و یا قالب سایت ارزان قیمت مورد استقبال بسیاری از کاربران و صاحبان مشاغل قرار گرفته است. به دلیل مزایای زیادی که  استفاده از سایت های آماده رایگان و یا سایت های آماده ارزان دارد روز به روز در حال گسترش است.

در این مقاله توضیحات جامعی در مورد طراحی سایت سفارشی و یا استفاده از قالب های سایت رایگان و ارزان صحبت می کنیم.

قالب سایت رایگان وردپرسی

سیستم مدیریت محتوا وردپرس که محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. قابلیت های بسیار زیادی دارد و به دلیل منبع باز بودن وردپرس هر روز توسط بسیاری از برنامه نویسان و طراحان سایت در سراسر جهان در حال گسترش است.

بسیاری از افرادی که به دنبال طراحی سایت هستند سوالی که ممکن است داشته باشند این است چطور می توانند یک قالب سایت آماده رایگان و با کیفیت داشته باشند؟  با توجه به اینکه قالب های زیادی در بازار هستند چگونه می توانیم بهترین قالب سایت و مناسب ترین و با کیفیت ترین را انتخاب کنیم؟

قبل از انتخاب قالب آماده سایتتان حتما یکسری از فاکتورها را در نظر بگیرید. قالبی که انتخاب می کنید حتما سرعت مناسبی داشته باشد و اصول سئو وبهینه سازی سایت را به خوبی رعایت کرده باشد. زیرا اگر قصد سئو و بهینه سازی سایت را داشته باشید حتما فاکتور سرعت سایت و بهینه سازی سایت مهم هستند.

قالب های آماده رایگان و ارزان سایت رادی وب که در فروشگاه قالب سایت رادی وب موجود هستند همگی از پایه کدنویسی شده اند.

سایت هایی که از پایه کدنویسی می شوند بسیار سبک و کم حجم هستند بنابراین سرعت و کیفیت بالایی دارند. بسیاری از قالب های آماده که در بازار هستند با استفاده از قالب سازهای آماده هستند و به دلیل استفاده از افزونه ها و فایل و فولدر های سنگین سرعت سایت به شدت پایین است.

قالبی که انتخاب می کنید باید ریسپانسیو باشد. و باید دارای پشتیبانی باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد این موضوعات صحبت کنیم.

قالب سایت چیست؟

قالب سایت یا تم سایت در واقع همان چیدمان و قفسه بندی و ظاهر سایت شما در فضای مجازی است. قالب وب سایت شامل ترکیب عکس ها، متن ها، نوشته ها، ویدئو ها، دکمه ها، فونت، نوع چیدمان و در کل تمامی مواردی که مربوط به ظاهر سایت است می باشد.  طراحی قالب سایت یا همان طراحی رابط کاربری تمامی موارد مربوط به فرانت سایت یعنی ظاهر صفحه اصلی و صفحات داخلی سایت است.

اگر بخواهید طراحی سایت وردپرس داشته باشید معمولا یک قالب برای هر وردپرس به صورت دیفالت فعال است. ممکن است سوالی که پیش بیاد چرا با وجود قالب های آماده فراوانی که وجود دارد ویا به صورت رایگان بر روی هر سایت وردپرسی می باشد، چرا باید طراحی سایت سفارشی داشته باشیم؟ برای پاسخ به این سوال در این مقاله قصد داریم در مورد استفاده از قالب های اختصاصی و تاثیر آن بر روی فروش و جذب مشتری صحبت کنیم.

مزایا و معایب استفاده از قالب های رایگان سایت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *