طراحی وب سایت رادی وب
طراحی سایت ارزان ، حرفه ای و قدرتمند
کدنویسی از پایه

سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت اختصاصی و سئو شده

خدمات طراحی وب سایت به صورت احتصاصی و سفارشی، طراحی سایت کاملا ریسپانسیو و موبایل فرندی، با توجه به نیار و سلیقه کارفرما انجام می شود.

انواع وب سایت ها شامل : طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت خبری و ... می باشد.

کدنویسی تمامی طراحی سایت ها،  با توجه به اصول سئو سایت مطابق با آخرین استاندارد های گوگل انجام می شود.

طراحی سایت شرکتی

هم اکنون شروع کنید

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت به صورت سفارشی و اختصاصی، مطابق با سلیقه و نیاز مشتری، طراحی سایت کاملا ریپسانسیو و مطابق آخرین اصول سئوی وب سایت و مطابق با استاندارد های روز دنیا، انجام می گیرد.

طراحی وب سایت

توسعه و پشتیبانی وب سایت

یکی دیگر از ویژگی های خدمات طراحی وب سایت رادی وب که ما ارائه می دهیم، پشتیبانی وب سایت می باشد.  همجنین خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به منظور رضایت مشتری در کنار خدمات طراخی سایت  ارائه می شود.

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت

فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت به دو صورت سئوی درون صفحه و سئوی بیرون صفحه انجام می شود. تولید محتوای مناسب با توجه به اصول سئو، از مهمترین فاکتور های سئوی درون صفحه می باشد.

قالب آماده سایت

قالب آماده وب سایت ارزان

قالب های وب سایت طراحی شده، از پایه و با استفاده از کدنویسی html و  css طراحی شده اند. در طراحی این قالب ها نمامی اصول سئو سایت رعایت شده است. قالب ها شامل پشتیبانی هستند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

داشتن یک وب سایت فروشگاهی برای کسب و کار آنلاین شما بسیار حائز اهمیت می باشد. طراحی وب سایت فروشگاهی خود را با رعایت تمامی اصول سئو و استادارد های وب سایت به ما بسپارید.

تولید محتوای سایت

تولید محتوای وب سایت

ارائه خدمات تولید محتوای وب سایت، به صورت اصولی و با توجه به رعایت اصول سئو از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو،  بر روی دامنه اصلی می باشد.

طراحی وبسایت

استراتژی

طراحی سایت رادی وب

مرحله اول در طراحی وب سایت انتخاب یک پلن مناسب با توجه به کسب و کار کارفرما می باشد. در اولین مرحله طراحی سایت ابتدا استراتژی سایت مشخص می شود. اینکه سایت فروشگاهی، شرکتی، خبری و ... باشد. کارفرما چه نوع امکاناتی برای وب سایت خود می خواهد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت رادی وب

دومین مرحله، شروع به طراحی وب سایت می شود، که به شما زمان انجام پروژه اعلام می شود و در همین مدت زمان سایت به صورت کدنوسی از پایه طراحی می شود. در طراحی سایت های سفارشی و اختصاصی قدم به قدم با کارفرما پیش می رویم و سلیقه و نظر کارفرما در طراحی سایت مد نظر قرار گرفته می شود.

توسعه وب سایت

طراحی وب

پس از طراحی سایت و تائید نهایی کارفرما، سپس سایت بر روی دامنه اصلی بارگزاری و ایمن سازی و بهینه سازی می شود. پنل دسترسی به کاربر داده می شود و با توجه به آموزش های داده شده، کاربر می تواند به عنوان مدیر سایت، با سایت کار کند.

پشتیبانی وب سایت

ساخت سایت

پشتیبانی سایت، شامل یک سال پشتیبانی سایت از هرگونه مشکلی که بر روی وب سایت رخ دهد می باشد.

سئو و بهینه سازی سایت

قالب های آماده رادی وب

اگر قصد دارید در هزینه و زمان صرفه جویی می کنید می توانید از قالب های آماده فروشگاه قالب رادی وب، قالب سایتتان را انتخاب کنید. تمامی قالب ها دارای یک سال پشتیبانی هستند و از پایه کدنویسی شده اند. قالب ها چون قبلا طراحی شده اند بنابراین به صورت فوری قابل سفارش هستند.

پلن قیمت های طراحی سایت

طراحی وبسایت

بازاریابی B2B و طراحی وب

جذب مشتری B2B مانند B2C نیست – برای یک وب سایت B2B،  بازاریابی محتوا نقش بسیار متفاوتی دارند. ما با رعایت اصول بازاریابی محتوا و تاکتیک هایی که منجر به ایجاد مشتری ایده آل می شود، این کار را انجام می دهیم.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو که شامل سئوی داخل صفحه و سئوی خارج صفحه است.  سئوی داخل صفحه یا on-page هر نوع فعالیتی که در داخل سایت انجام شود مانند تولید محتوای سایت، سرعت سایت، ریسپانسیو سایت و لینک های داخلی سایت می باشد.

 سئوی خارج صفحه یا  off-page  شامل هر هر نوع لینک سازی که خارج از سایت انجام می شود مانند لینک بیلدینگ، تبلیغات، سیگنال شبکه های اجتماعی، پست مهمان و ریپورتاژ آگهی است.

ما در طراحی وب سایت تمام نکات و اصول سئوی داخلی را رعایت می کنیم و همچنین تولید محتوا و لینک سازی به گونه انجام می شود که باعث افزایش ترافیک وب سایت و رتبه گرفتن در نتایج موتور های جستجو می شود. جهت مشاهده تعرفه سئو و تولید محتوا بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.

سئو و بهینه سازی سایت

 تعرفه سئو و تولید محتوای سایت

سئو و بهینه سازی سایت